شرایط و قوانین

 1. باران موبایل هر گونه استفاده از امکانات کاربری و ثبت سفارش را به معنی آگاه بودن و پذیرفتن قوانین و ضوابط وب سایت و مجموعه تلقی می کند.
 2. کلیه اصول و قوانین باران مارت مبتنی بر قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.
 3. هرگونه تغییر در قوانین مندرج ، در همین صفحه بروز رسانی خواهد شد و لذا استفاده مستمر از سایت به معنی قبول قوانین جدید می باشد.
 4. سفارش های ثبت شده در باران موبایل از طریق ارسال کد سفارش به صورت پیامک و دریافت فاکتور از پنل کاربری قابل پیگیری می باشند.
 5. باران موبایل موظف است ارسال و تحویل کلیه سفارش ها را در نهایت دقت و سرعت انجام دهد ، با این وجود در صورتی که موجودی محصولی در باران به اتمام برسد ، حتی اگر پس از سفارش گیری مشتری باشد ، حق لغو سفارش یا استرداد وجه آن برای باران موبایل محفوظ است و در صورت هماهنگی مشتری می تواندمحصول دیگری را جایگزین نماید. باران موبایل مجاز است بدون اطلاع قبلی سفارش گیری را متوقف نماید البته سفارش های ثبت شده ارسال خواهند شد مگر اینکه موجودی کالا به اتمام رسیده باشد.
 6. در خصوص گارانتی محصولات ، با توجه به اینکه کلیه محصولات ما دارای گارانتی شرکت های معتبر می باشد لذا هرگونه نقص و ایراد در محصولات به عهده شرکت گارانتی کننده می باشد و باران موبایل هیچ مسئولیتی در قبال گارانتی محصولات ندارد.
 7. با این وجود برای اطمینان بیشتر و سهولت در امر گارانتی ، نام و آدرس دفتر خدمات شرکت های گارانتی کننده در قسمت " گارانتی و ضمانت معتبر " آورده شده است.
 8. باران موبایل ممکن است از لینک های سایت های دیگر در وبسایت خود استفاده کند ، با توجه به اینکه سایت های مذکور
 9. تحت کنترل باران موبایل نمی باشد ، لذا باران موبایل در قبال محتوای آنها هیچ مسئولیتی ندارد.
 10. باران موبایل خود را موظف به انتشار نقد و نظرکاربران می داند لذا مطالب مغایر با قوانین سایت منتشر نخواهد شد. توجه داشته باشد که انتشار نقد ها و نظرات به معنای تایید فنی از طرف باران موبایل نیست لذا خواهشمندیم نظرات را اساس انتخاب و سفارش خود قرار ندهید.
 11. توجه داشته باشید مجموعه باران موبایل تنها از طریق شماره 100009 به شما پیامک میزند.